KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752155
nr 1475 2155
Amalia Glanzmann (1884-1976). Signerad, daterad 1973. Olja på pannå, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:28:38
14/6 18:05:19
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer